TNPU06031K13AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K13AZEN00
JLCPCB Part #
C4311162
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS