TNPU060319K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU060319K6AZEN00
JLCPCB Part #
C4000724
Description
-55℃~+125℃ 100mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS