TNPU060319K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU060319K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4218407
Description
-55℃~+125℃ 100mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS