TMCP0G226MTRF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TMCP0G226MTRF
JLCPCB Part #
C1953351
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4V 4Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS