TMCJ0G226MTRF
MFR.Part #
TMCJ0G226MTRF
JLCPCB Part #
C1953979
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 22uF 4V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS