TMCMB0G476MTRF
MFR.Part #
TMCMB0G476MTRF
JLCPCB Part #
C1956164
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω@100kHz 47uF 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS