TMCMA0G475MTRF
MFR.Part #
TMCMA0G475MTRF
JLCPCB Part #
C1954462
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 4V 4Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS