TMCMA1C225MTRF
MFR.Part #
TMCMA1C225MTRF
JLCPCB Part #
C1954812
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6.6Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS