TPSA105K020A3000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSA105K020A3000
JLCPCB Part #
C7125595
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS