RNX03810M0FKLB
MFR.Part #
RNX03810M0FKLB
JLCPCB Part #
C1441858
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS