TACL335K010XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACL335K010XTA
JLCPCB Part #
C1953394
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 7.5Ω ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS