TMCJ0G106MTRF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TMCJ0G106MTRF
JLCPCB Part #
C1953914
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10uF 10Ω@100kHz 4V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS