TM3C476M6R3LBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TM3C476M6R3LBA
JLCPCB Part #
C4978587
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 47uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors