Y0007250R000A0L
MFR.Part #
Y0007250R000A0L
JLCPCB Part #
C1469331
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS