TAJC226K025HNJ
MFR.Part #
TAJC226K025HNJ
JLCPCB Part #
C5954602
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 22uF 25V ±10% 2312 Tantalum Capacitors