MAL214051102E3
MFR.Part #
MAL214051102E3
JLCPCB Part #
C1603306
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 16mm 4000hrs@125℃ 45mΩ 50V 7.5mm 850mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS