TLCC900K00Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCC900K00Q
JLCPCB Part #
C3508110
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 900kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS