TLCC10M000A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCC10M000A
JLCPCB Part #
C1489669
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 10MΩ 250mW ±0.05% ±10ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS