TA6L47AHM3/H
MFR.Part #
TA6L47AHM3/H
JLCPCB Part #
C20038525
Package
DO-221AD
Description
-65℃~+185℃ 1 1uA 40.2V 47V 600W@10/1000us 64.8V 9.3A@10/1000us TVS Unidirectional DO-221AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS