TA6L30AHM3/H
MFR.Part #
TA6L30AHM3/H
JLCPCB Part #
C20038524
Package
DO-221AD
Description
-65℃~+185℃ 1 14.5A@10/1000us 1uA 25.6V 30V 41.4V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-221AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS