TA6L10AHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TA6L10AHM3/I
JLCPCB Part #
C6278105
Package
DO-221AC(SMA)
Description
-65℃~+185℃ 10V 14.5V 41.4A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 8.55V TVS Unidirectional DO-221AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS