RN55C1372CB14
MFR.Part #
RN55C1372CB14
JLCPCB Part #
C3512586
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors