CRCW0603158RFKEAC
MFR.Part #
CRCW0603158RFKEAC
JLCPCB Part #
C4158357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS