TAJE477K010ANJ
MFR.Part #
TAJE477K010ANJ
JLCPCB Part #
C5953997
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 500mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS