T95R686K016ESSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T95R686K016ESSL
JLCPCB Part #
C1968410
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 16V 68uF 95mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors