IHLP4040DZER1R0M51
MFR.Part #
IHLP4040DZER1R0M51
JLCPCB Part #
C845070
Package
SMD,10.8x10.2mm
Description
1uH 23.5A 24A 3.07mΩ ±20% SMD,10.8x10.2mm Power Inductors ROHS