T95D107K016EZSS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T95D107K016EZSS
JLCPCB Part #
C1965456
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 140mΩ 16V ±10% 2917 Tantalum Capacitors