T495X227M006ATE080
MFR.Part #
T495X227M006ATE080
JLCPCB Part #
C1961155
Description
-55℃~+125℃ 220uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS