T83E476K020EZZL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T83E476K020EZZL
JLCPCB Part #
C1964408
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 20V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors