Y40235K56000Q0R
MFR.Part #
Y40235K56000Q0R
JLCPCB Part #
C4293241
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.56kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount