RWR81SR330FRBSL
MFR.Part #
RWR81SR330FRBSL
JLCPCB Part #
C1473264
Description
-55℃~+250℃ 1W 330mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors