T7YA221MB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7YA221MB40
JLCPCB Part #
C6278800
Package
Plugin
Description
1 220Ω 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS