TNPW080510K0BYEA
MFR.Part #
TNPW080510K0BYEA
JLCPCB Part #
C1721548
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS