RN65C2001BRSL
MFR.Part #
RN65C2001BRSL
JLCPCB Part #
C1811338
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors