T63XB103KT20
MFR.Part #
T63XB103KT20
JLCPCB Part #
C7115124
Package
Plugin
Description
10kΩ 15 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS