RN60C2713BBSL
MFR.Part #
RN60C2713BBSL
JLCPCB Part #
C1428740
Description
-65℃~+175℃ 250mW 271kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors