695D686X0006F2W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
695D686X0006F2W
JLCPCB Part #
C1962158
Package
2414
Description
-55℃~+125℃ 68uF 6V 900mΩ ±20% 2414 Tantalum Capacitors ROHS