T55P106M004C0500
MFR.Part #
T55P106M004C0500
JLCPCB Part #
C2158413
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 10uF 4V 500mΩ@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS