T55A685M010C0500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T55A685M010C0500
JLCPCB Part #
C4984824
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 10V 500mΩ@100kHz 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS