Y117275R0000A9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y117275R0000A9R
JLCPCB Part #
C4130450
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 75Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS