TNPU06031K20AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K20AZEN00
JLCPCB Part #
C4062905
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS