T4F51AHM3/H
MFR.Part #
T4F51AHM3/H
JLCPCB Part #
C20038305
Description
-65℃~+185℃ 1uA 400W@10/1000us 43.6V 5.7A@10/1000us 51V 70.1V TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS