SMF45A-M3-08
MFR.Part #
SMF45A-M3-08
JLCPCB Part #
C1980960
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 162pF 2.8A@10/1000us 200W@10/1000us 45V 55.3V 72.7V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS