SUP10250E-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUP10250E-GE3
JLCPCB Part #
C222474
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 250V 32.5mΩ@7.5V 375W 4V 63A 88nC@10V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS