IPP075N15N3GXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP075N15N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C6210904
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100A 150V 300W 4V@270uA 5.47nF@75V 7.5mΩ@100A,10V 93nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS