ST390-60T3KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST390-60T3KI
JLCPCB Part #
C4978544
Package
Plugin,D10.3xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 390uF 60V 900mΩ ±10% 插件,D10.3xL19.5mm Tantalum Capacitors