SMPC17A-M3/86A
MFR.Part #
SMPC17A-M3/86A
JLCPCB Part #
C1982752
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17V 1uA 20.9V 27.6V 54.3A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS