Y006240K8280T9L
MFR.Part #
Y006240K8280T9L
JLCPCB Part #
C1481079
Description
-55℃~+125℃ 40.828kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS