RNC60K1004FPB14
MFR.Part #
RNC60K1004FPB14
JLCPCB Part #
C1445001
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors