RNC65J7503BRRE8
MFR.Part #
RNC65J7503BRRE8
JLCPCB Part #
C3392351
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors